БОГОСЛУЖІННЯ

Божественна літургія у свято Різдва, пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна

У день, коли Свята Православна Церква вшановує Різдво пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана, 07 липня 2023 року, а також у день пам’яті преподобних отців наших Іова (1621) та Феодосія (1629) Манявських, на запрошення митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа соборно звершити Божественну літургію свт. Іоана Золотоустого у Манявському Хрестовоздвиженському чоловічому монастирі, прибув єпископат та духовенство Помісної Української Православної Церкви серед яких:

митрополит Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Володимирський і Нововолинський Матфей, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло, єпископ Богородчанський, вікарій Івано-Франківсько-Галицьої єпархії Феогност, намісник Манявського монастиря ігумен Іоасаф, всечесна братія обителі та монастирських скитів, численне духовенство Івано-Франківської та інших єпархій.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за добробут, мир, здоров’я і спасіння наше, щоб Господь Бог наш допомагав нам у всьому.

Також під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини й мирних жителів.

Наприкінці літургії на запричасному намісник Манявської обителі – ігумен Іоасаф виголосив проповідь у якій розповів про шлях святого Іоана Предтечі, який закликав до покаяння, а також про аскетичний подвиг преподобних Іова та Феодосія Манявських.

Також за традицією священноігумен обителі – митрополит Іоасаф возніс молитву до небесних покровителів Манявського монастиря – преподобних Іова та Феодосія.

В кінці Богослужіння Митрополит Іоасаф подякував владикам, духовенству і усім присутнім за спільну молитву та закликав на всіх Боже благословіння.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *