У п‘ятницю 34-ї неділі після П’ятидесятниці, 26 січня 2024 року, коли Церква вшановує пам’ять: Прпп. Ксенофонта, дружини його Марії та синів їхніх Аркадія та Іоана (V – VІ), єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло, очолив Божественну літургію в преділі св. праведної Анни, Свято-Покровського кафедрального собору міста Хмельницький.

Перед початком богослужіння, єпископ Павло освятив нові антимінси для храмів Хмельницької єпархії.

Антимінс – це святе оберігаюче платно з зображенням покладання Христа до гробу та кишенькою з частками мощей святих мучеників, що має велике значення для вірних та є символом зв’язку з нашими духовними корінями та спадщиною наших предків. Ця традиційна подія є дуже важливою для вірних та продовжує передавати культурну спадщину з покоління в покоління.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за воїнів-захисників Української держави, за добробут, мир, здоров’я і спасіння наше, щоб Господь Бог наш допомагав нам у всьому.

По завершенні Літургії, владика Павло, звернувся до усіх присутніх із словом проповіді та подякував духовенству і парафіянам за спільну молитву.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *