10 лютого 2024 року у храмі пророка Божого Іллі с. Слобідка-Кульчієвецька Кам’янець-Подільського району Хмельницької області була звершена урочиста Божественна літургія, яку з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України очолив Головний секретар Священного Синоду Православної Церкви України митрополит Вінницький і Барський Симеон. Його Високопреосвященству співслужили архієпископ Кам’янець-Подільський і Новоушицький Герман, архієпископ Хмельницький і Шепетівський Павло, єпископ Дунаєвецький Марк, єпископ Чернігівський і Ніжинський Антоній та духовенство Кам’янець-Подільської єпархії.

Перед початком Літургії відбулося офіційне представлення архієпископа Кам’янець-Подільського і Новоушицького Германа (Семанчука), як правлячого архієрея новоутвореної Кам’янець-Подільської єпархії Православної Церкви України. Митрополит Симеон зачитав рішення Священного Синоду від 2 лютого 2024 року та відповідний Указ Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія. Від імені Предстоятеля ПЦУ Головний Секретар Священного Синоду привітав архієпископа Германа з призначенням та побажав Божої допомоги у архіпастирських трудах, мудрості, виваженості та наполегливості.

Під час Літургії, яка розпочалася, одразу після представлення нового Архієрея, підносилися молитви за перемогу і справедливий мир для України. Після Євхаристійного канону архієпископ Герман рукопоклав у сан диякона Василія Клевчука.

Після Літургії архієпископ Герман звернувся до присутніх архіпастирів, духовенства та вірян з подякою за підтримку, молитви і добрі побажання на свою адресу. Його Високопресвященство через митрополита Симеона передав слова вдячності за довіру Блаженнійшому Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію та Священному Синоду і попросив молитов за себе у співбратів архієреїв, духовенства та всієї дорученої йому пастви, закликав до спільної праці у розбудові Православної Церкви України.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *